Haber

Özge Özpirinçci’nin “Botoksum, Estetiğim Yok” diyerek Ti’ye götürdüğü paylaşımı, Makyaj Yapanları Doyasıya Yaptı!

Doğallığıyla dikkat çeken oyuncu Özge Özpirinçci, “Bende estetik yok, botoks da yok” diyenleri tiye aldı. Yazı beni çok güldürdü! ayrıntılar ?

Özge Özpirinçci, rol aldığı her projede ve sinema filminde oynadığı rolü en ince ayrıntısına kadar yaşayan ve yansıtan başarılı oyuncularımızdan biridir.

Müthiş oyunculuğunun yanı sıra aile hayatı ve sade, huzurlu hayatıyla da ön plana çıkan Özge Özpirinçci, 2021 yılında oyuncu Burak Yamantürk ile evlendi ve aynı yıl kızları Mercan’ı dünyaya getirdiler.

Sade yaşam tarzları, sıcacık evlerinden bize yansıyan görüntüler kadar net olan bir şey var. O da her zaman doğallıktan yana olmak için Özge Özpirinçci’nin tercihi!

Birçok ünlü ismin ve hatta genel olarak birçok kadının aksine, saçlarının aklarıyla, rahat stiliyle ve doğal görünümüyle barışık, kendisini olduğu gibi seven ve beğenen Özge Özpirinçci, zaman zaman kapsam içinde kalıyor. süslere hayati bir önem vermediği için eleştiri oklarından.

Ancak her zaman güzel görünmek için her türlü zahmete katlanmanın gerekli olmadığını düşündüğü için çizgisini bozmuyor. O da yeterince yapıyor, çünkü her bayan kendisi gibi güzel!

Şimdi komik kısma geçelim. Beyaz saçlarıyla birçok kez sosyal medya kullanıcılarından tepki alan ve doğallığıyla eleştirilen Özge Özpirinçci, bu sefer kendi eleştiri oklarını atmayı tercih etti. ?

Özge Özpirinçci, geçtiğimiz saatlerde insanları kökten değiştiren Instagram filtrelerinden birini kullanarak aldığı bu pozu ? “Makyaj çok acayip bir şey! İnsanı nasıl değiştiriyor!” notuyla paylaştı.

Bu taşın kime veya kime ait olduğunu bilmiyoruz ama bas-çek paylaşımı olduğu aşikar. Ayrıca “Ben estetik yaptırmadım, botoks yaptırmadım!

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu