Yaşam

50 Yaşındaki Blower ile Kaçırdığı 18 Yaşındaki Kız Arasındaki Mesajlaşma Müge Anlı’yı Çıldırttı

50 yaşındaki sözde, büyüyle kaçırıldığı iddia edilen öğretmen ve 18 yaşındaki kızın ortasında mesajlar çıktı. Evleneceklerini açıklayan ‘çift’in ortalarına gelen ‘tek gecelik kaçamak’ ve ‘Manita’ mesajları, Müge Anlı’nın başını beladan sıyırmasına neden oldu!

Psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle ilahiyat öğretmenliğine götürülen 17 yaşındaki Hilal, umut bağladığı Süleyman isimli hocayla ilişkiye girdi.

Ailenin tezine göre 17 yaşındaki kızları bu Süleyman tarafından sihir ve okuma ile kandırılmış ve Hilal 18 yaşına girdikten sonraki gün Süleyman isimli bir adamla birlikte kaçmıştır.

Daha sonra birlikte yayına çıkan ikili birbirine zıt sözler sarf etti. Hilal “Ünlüler arasında yaş farkı olunca hiçbir şey olmuyor da bizde mi sorun oluyor?” dedi, Süleyman canlı yayında kendisinden 33 yaş küçük Hilal’e evlenme teklif etmişti!

İkili arasındaki mesajlar bugün ortaya çıktı. Ocak ayında yapılan bu mesaja göre ikili, birlikte romantik bir gece geçirmek için otel kiralamaya karar verdi!

Sözde Süleyman hoca otelden ‘kaçış’ için yer ayarlamış ve bu haberi ‘manita’ Hilal’e vermiş.

Hilal, “40’lı yılların başında bir kaçamak yapacağız ama ya annem izin vermezse?” mesajı yanıtlar. Süleyman ise “Okuma yapacağımıza aldanıyoruz” dedi. o teklif eder.

Aynı zamanda Hilal’in de Süleyman’ın oğluyla mesajlaştığı ortaya çıktı! Hilal, Süleyman’ın oğluna “Bence arkadaş olalım, sen manyakken ben senin üvey annen oldum” diye mesaj attı.

Bunu neden yazdığı sorulduğunda ‘Başını ve sonunu hatırlamıyorum, şaka olsun diye yazmış olabilirim’ cevabını verdi. o cevapladı.

Yayında üfleyen Süleyman hakkında raporlar gelmeye devam etti. Aynı şekilde Süleyman’ın mağdur ettiği kişiler de yayına katılarak Hilal’i aynı şekilde kandıracaklarını söylüyorlardı.

Tüm bu detayların ardından olayın yaşandığı ilçenin valisi ve kolluk kuvvetleri harekete geçerek yayını ihbar olarak kabul etti. Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Alibeyköy Polis Karakolu’ndan da Hilal’i sağlık kontrolü için Adli Tıp Kurumu’na götürmeye geldiler.

Hilal, kendisini Adli Tıp Kurumu’na götürmek ve “manita”sını gözaltına almak için gelen ekipleri görüntüleyerek ifadesine başvurmak isteyen Müge Anlı’nın kameralarına da saldırdı!

Yayın süresi dolan Müge Anlı, ifadesi alınmak üzere emniyete götürülen Süleyman’ın görüntülerini resmi Instagram hesabından paylaştı. Görüntülerde Hilal’in Süleyman’ı takip ettiği ve bırakmadığı görüldü…

Eh, biz ne diyeceğimizi bilemedik… Yorum yapma sırası sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu